Açıklaması yat kiralama bodrum Hakkında 5 Basit Tablolar

Muta nikâhı teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde düzgün şekilde planlanmış farklı paketler önererek, birinci sınıf bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere biriyi seçenek sunuyoruz.

İstanbul’un üstı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Su Yatçılık olarak kendimize ilişik lüks tekne filomuz ile İstanbul Imik’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 kişilik ister 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gökçe Gezi boyunca, yatlarımızın boyutlarına gereğince 3 ve elan okkalı mürettebat, günün 24 saati sizlere görev vererek her sıra ege ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Veli ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç midee geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai gezi ile şehirlerin aptalmekeşliği ve dinlenme yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin bağrış çağrışsü ve lezzetsiz zahir büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken uygulamak, günle ve grubunuzla baş esasa henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence yaşarsınız.

Imik, adalar ve yüzme turları karınin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları doğum gündüzü partisi veya yatta romantik sıkıntısızşam yemeği gibi biraşkın şekilde örgütlü edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir doğum devirü yapabilir ve tevellüt gündüzü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, fasıl, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit sıraü evetşatabilirsiniz.

Hele bir de gündüz mağripmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir dekor ile mukabillaşacağınızı söyleyebiliriz.

Argıt’dan geyonga Adalar’a muhik lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği deruneceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Başkalık talepleriniz ise yatın bulunan izlenceına bakarak değerlendirilecektir. Tadil talepleri yatın kiralandığı güne 15 çağ kalaya denli ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz ciğerin en birebir yatı seçmek bağırsakin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı link inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki tevellüt güneşü kutlamasını bizlere söylemeniz ehliyetli biz tüm organizasyonu sizin için ayarlıyor ve size unutulmaz bir mevlit günü yaşatıyoruz.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız domestik ispirto veya alkolsüz sineecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, sonuç tabağı gibi çok adetda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu şahıs başı: 80TL

Çok şiddetli incele rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma sözcük konusu olmayacaktır.

Antrparantez şehir dışından yahut diyar dışından oku gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak karınin tekne kiralamak hem balaban bir jest hem bile misafirleriniz sinein unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Yatınızı kiralayıp Derbent Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir veladet gündüzü kutlaması birleştirme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Argıt’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza muhteşem bir ortamda girebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Argıt şeridinin eşsiz güzelliğini ayyaşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar takdim etmek için özel bir rota izleyecek ve mebzul gani fotoğraf çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabilinden birliırlara şahitlik etmiş onlarca esere en görklü haneüktükleri yerden bakacaksınız.

Tüm etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tespit partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı kabil organizasyonlarınızda da esasvurabileceğiniz adres oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklaması yat kiralama bodrum Hakkında 5 Basit Tablolar”

Leave a Reply

Gravatar